Nikolinkaa77

Dobrý den chci se poradit dva lidi od nás s bytovek měly svrab a svedly to na mě ale já nic neměla co mám dělat?

Špiní mě kde se dá na dveře mi dávají krabičku od masticky a píšou na ní špíno a teď mi napsaly dopis že musím zaplatit 20 000 Kč ze musely desinfikovat byt auto kamion a koupě nové matrace ale za to jim já přece nemůžu já nic neměla co bych měla dělat? Díky za odpovědi
Doplňuji:
Na kožním jsem byla a právě jak říkám ze nic nemám jsem zdravá.

Nejlepší odpověď
gecco

Podej trestní oznámení…
Nějaké ´sousedské´ kecy nic nevyřeší…
😉

Další odpovědi
ten který je

Auto,kamion,ma­trace…co jste tam dělali?Tady pomoc nehledej,běž na kožní.
Doplňuji:
Tak běž za advokátem.

anonym

Kašli na to, u lékaře jsi jak píšeš byla, nic ti není. Máš potvrzení od lékaře, že ti nic takovýho nebylo a není? Tak to nakopíruj a dej jim to do schránky, i když je jim po tom prd, nebo já nevím

Drap

Pokud to můžeš prokázat, podej trestní oznámení. Pokud nic dokázat nemůžeš, nenaděláš nic.

Reezo

Pokud jsi si jistá, že jsi byla a jsi zdravá, tak si zajdi k lékaři a nech si to dát na papír, či se informovat jestli se to dá zjistit třeba nějakou dobu dozádu. Až budeš mít něco hmatatelného na svou obhajobu, tak se tím pak můžeš případně bránit. Momentálně by to bylo minimálně 2 proti 1. Pokud ti jde o pověst, tak bych to řešil přes advokáta. Pokud nechceš platit tak to můžeš ignorovat když budeš mít jasný důkaz.

Lidi jsou svině a dneska si člověk musí dávat pozor na všechno. Už vidím jak za nedlouho budou chodit páry na rande k doktorovi, aby věděli, že jsou zdraví…