honz24

Dobrý den, chci jít na zdravotní lyceum. Pak bych chtěl studovat medicínu myslíte, že mám velkou šanci se tam dostat neb

Doplňuji:
nebo je lepší jít na gymnázium.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kařdopádně lyceum.

Pokud se nedostaneš na vysokou, tak budeš něco umět a budeš v zdravotnictví uplatnitelný, i když asi bude potřeba nějaký další kurz, či škola – sestřička ze střední nemůže prakticky nic dělat, musí mít vysokou.

Když by jsi se dostal na vejšku a šel rovnou z gymplu tak ani nevíš jak vypadá „nahá“ holka 🙂

na zdravce si i sahneš (ne jako úchyl, ale „zdravotně“, aby jsi poznal zdravou tkáň a tkáň ve které je třeba zánět, který není vidět z vrchu, jen je třeba červenější kůže)