sarda

Dobry den.Byla mi diagnostikovana bakterie ureoplasma ureoliticum.

Chtela jsem se zeptat, jestli mohu provozovat oralni sex s pritelem, bez toho aby se nakazil i on a nebo jestli musime cekat do konce lecby (nez doberu antibiotika). De­kuji

Odpovědi
panenka

Pokud užíváte Antibiotika tak vám v žádném případě sex nedoporučuji raději to vydržte a počkejte si do konce léčby až antibiotika doberete.
Vyhledala jsem vám odpověd co tato nemoc je tak se podívejte do odkazu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ureoplasma-urealyticum