Pajinhoo

Dobrý den, byl mi odebrán řidičský průkaz za požití alkoholu. Měl jsem přes 2 promile v krvi. Tyká se mě amnestie?

To znamená že je to trestný čin. Trest jsem dostal – odebrání řidičského opraávnění na délku 14 měsíců a dostal jsem k tomu podmínku na také 14 měsíců. Když prezident tam dal i lidi kteří mají jen podmínku do 2 let se trest promijí. Tak nevím. Předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Nemáš chlastat…

Další odpovědi
sio

Podmínka se promíjí, řidičák vám nevrátí. ( I když nejde o délku podmínky, jde o délku trestu. A ten je vždy nižší než délka podmínky, takže se vás amnestie týká)