Neguš

Dobrý den!Budu mít problém,když při interbank.použiju jako ochranu jen Avast free antivirus místo A.Intern.Secur­.?Děkuji

Dříve mi stačil Avast,který se každý den samočin.aktua­lizoval

Nejlepší odpověď
Bumbes

Avast5 je v současné době jeden z nejkvalitnějších antivirů,
ještě se vyplatí používat dobrý Firewall (např. COMODO), Spybot-Search&Destroy s aktivní imunizací a občas udělat test nějakým antimalware softem.

Další odpovědi
anonym

Samotný Avast!5 (poslední verze) doporučuje jako ochranu při internetovém bankovnictví používat Avast Internet security.Jinak potřebujete např. uváděné Comodo pro posílení vaší ochrany.

Zdroj: vlastní zkušenost.

Fallen Angel

Myslím, že ne. Používám ho taky a internetové bankovnictví využívám skoro denně a nikdy se nic nestalo.