Neguš

Dobrý den!Blíží se 2.semifinále MS v J.Africe:pokud vás to také zajímá,jaký tipujete výsledek?Není sice na MS Česko,ale.

Myslím,že to může být docela dobrý fotbal(pro diváka) a budu fandit Německu,které je ve formě,ovšem…je to také „jen“ fotbal a ten prý nemá logiku!!! Děkuji
Doplňuji:
No,právě,nevěřím ji!Jenže,co je ve fotbale logické?Podle výsledku s Argentinou bych řekl,že všechno je jasné!?!?

Nejlepší odpověď
rynek878

přál bych to Němcům,ale myslím si ,že vyhrajou Španělé,2:1.

Další odpovědi
flodur

Teké fandím Německu i když ta CHOBOTNICE >>>>mrcha jedna !!!!!

oskar

Německo-Španělsko 2:1