mardwina

DOBRÝ DE,ŽÁDÁM O RADU,JAK CO NEORIGINÁLNĚJI POŽÁDAT PŘÍTELE O RUKU.JSEM PRO KAŽDOU SRANDU,SAMOZŘEJMĚ ALE V MEZÍCH.Děkuji

Nejlepší odpověď
1popelka1

Kdyby si náhodou chtěla počkat na přestupný rok (2012), tak v přestupném roce platí na 29. února, že žena může muže požádat o ruku a on nesmí odmítnout, jinak by se nedoplatil 🙂 Docela originální a vtipné, alespoň mé kamarádce to vyšlo a pobavilo nejen ženicha – asi nechtěl přijít na mizinu 🙂

Další odpovědi
annas

Milostný dopis z Milostína
Použijte známý recept osvědčený několika staletími i generacemi. Pošlete romantický dopis. Obec Milostín je k tomu jak stvořená. Každoročně odtud chodí tisíce dopisů s romantickým vyznáním a razítkem obce.

Popřemýšlejte, co má Váš přítel skutečně rád. Zbožňuje zvířata? Pokud máte doma pejska, můžete mu papír (nebo co použijete) přivázat nebo navléci na obojek.

Podívejte se na video, i když na něm chlapec žádá dívku.

Zdroj: http://www.vi­deoforum.cz/cz/os­tatni-prispevky/deta­il/jak-svou-milovanou-pritelkyni-pozadat-o-ruku.html

ReHu

Ten odkaz od annas je super.
Mě se nejvíc líbí nápis viditelný z vyhlídkového le­tu.

elektrikář

Byl jsem svědkem jak jeden zamilovaný pán na Vltavě najal parník nechal přivézt spoustu růží rozestavil je po celém parníku. Když se jej ptali pro kolik lidí chce prostřít. Jen pro dva že bude žádat svou vyvolenou o ruku. Snad to dobře dopadlo. Z parníku mu nemohla utéct.