Yavin

Máte zkušenosti s dobrovolnickými projekty v zahraničí?

Ahoj, mám zájem zúčastnit se nějakého dobrovolnického projektu v zahraničí. Máte někdo s nečím takovým zkušenosti? Kde si mám účast zařídit?

Odpovědi
alcyon

na google je toho hrozne moc, ale mam neprime zkusenosti (nebyl jsem ucastnikem osobne, ale dva mi kamaradi takhle odjeli na farmu do Jizni Ameriky a uz tam zustali :D
odjeli pres http://wwoofin­ternational.or­g/, coz je obecne prace snad na celym svete na bio farmach. Myslim, ze tam si urcite vyberete.
Jedna se o dobrovolnou praci, kde dostanete zaplaceno strechou nad hlavou, jidlem a predevsim zkusenostma.