mirlin

Dobrou chuť

I náporem zeleninového rizota se dá přibrat na váze ?

Obsahovalo: list čínského zelí /OK/,–na tom byla pochoutka servírovaná,

rýže na kari,paprika,po­meranč,okurek,a­nanas,kuřecí kousky zasírováno!

Suprový.
Mirlin
Doplňuji:
Nominace na nejlepší odpověď :
Pokud bych mohl nominovat,tak zcela jasně zvítězila odpověď pana : david22

Ale anketa to byla docela přijatá.
Mirlin

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cochee

zapomeň

Doplňuji:
Tak síru já bych nejed, říhá se mi po ní a chrlím oheň 😁

Další odpovědi
brillant

nic moc

Doplňuji:
nemusím rýži

david22

dal/a/bych si také

…a navíc jsem slyšel, že síra jako stopový prvek je prospěšná vlasům a nehty se tolik nelámají. Čili zdravotní jídlo – za mě dostáváš bod.
Doplňuji:
Díky moc, ještě večer si jdu připravit tuto krmičku. :)
A nepřisypu si tam jen síru, ale i hořčík, křemík a další prospěšné minerály!

sevos

dal/a/bych si také

Doplňuji:
ale raději zasýrované

Funna

dal/a/bych si také

ale tu síru by si mohli odpustit, ta asi moc chutná nebyla

anonym

dal/a/bych si také

Doplňuji:
Rýže na kari a kuřecí kousky jsou dobré. Jako příloha by mi stačilo trochu zeleniny.

BANAN93

zapomeň

Doplňuji:
nejsem rizetovej u nás to vždy bylo alternativní jídlo z masa z předešlého dne :D

www

zapomeň

Přibrat se dá. Je tam rýže, ananas, pomeranč.. Jedině z ve síry se neztloustne, že sýrů již ano 😁.

Sopka

dal/a/bych si také

mirlin

Díky , ono se dá ze všeho vybruslit a ty jsi mi nahrál protože skutečně ten pekáč mohl být vysííírovaný jako třeba sud na víno!
Hodnotím jako nejlepší odpověď.
MIRLIN

mirlin

www. , hrubka , nebo tři malé to si nevybereš !

mirlin

Zdravím annanas , ale to si moc na rautech neužiješ?

annas

Taky zdravím, sice nejsem ananas, ale jen annas 🙂 Zeleniny se vždy najde dost, navíc rautů si opravdu moc neužiju. 🙂

annas

Nemíchám ovoce se zeleninou-:))

hanulka11

není kus sír/y/ jako kus sýra :D:D:D ani bych si nedala

mirlin

Jo beru hrubku jako Brno,ale za tvou reakci díky , protože tebe jako receptářku využívám už roky.Hezké odpoledne.
Mirlin

hanulka11

:D:D:D hlavně, že chutná

mirlin

To víš , že chutná.