mosoj

Dobrou chuť !

Jestli to jde !

http://www.stre­am.cz/svetove­rekordy/662809-nejtlustsi-zena-vazi-320-kg

Nejlepší odpověď
jennysh

Naštěstí už jsem po jídle. A plně souhlasím s uživatelkou iceT,zbytečně bych se opakoval.
ad pizlicka:Kdyby tu byl ještě palec dolů,máš ho odemne hned.

Další odpovědi
iceT

Nerozumím dost dobře tomu,jak to může někdo nechat zajít tak daleko,a to jídlo co měla na stole taky nevypadalo,jako by chtěla začít se svojí váhou začít něco dělat…

venkovan

Jde – tedy já jdu k ledničce.
Taková dáma mne neodradí.

led

Vyhláška ministertva zdravotníctva:

„Pozor, napodobňovanie vážne ohrozuje vaše zdravie!“(sk)
„Pozor, napodobování vážně ohrožuje vaše zdraví!“(cz)

Andělé

Pochopím,kdyby byla paní nemocná a snažila se s tím něco dělat,pečovat o své zdraví,ale že si přibívá další hřebíčky do rakve,tak to mě udivuje.
Jak píše Jami155,paní se očividně nemá ráda…

Ad pizlicka,proč tolik zloby? Nepřeháníte to??
Nemám ráda,když se někdo někomu posmívá,ale toto je ukázka člověka,kerý se doslova ničí a nemíní s tím nic udělat. Je to samozřejmě její věc,ale to ještě neznamená,že tu budete někoho urážet.
Také vyjádřím svůj názor,který se mi nelíbí,ale bez urážek prosím!!

Doplňuji:
Ad pizlicka,nepocho­pila jste mě. Já Vás přeci nesoudím,naopak soucítím s nemocnými lidmi. Pouze jsem reagovala na Vaši dost tvrdou reakci,na urážky,které sem nepatří a k ženě se vůbec nehodí.
Také se umím ozvat,když se někdo někomu směje,klidně napíšu co cítím,např.,že jsem se v těch lidech zklamala,že je to hnusné,ale nesnížím se k urážkám,na to přeci nemám právo.
Když tu někdo neustále maže otázky,napíšu svůj ironický názor,ale vždy bez urážek.
Nikoho nesoudím a netvrdím,že mé názory jsou nejlepší,ale když cítím,že svůj názor mám vyslovit,učiním tak.
Už jste se jednou nepěkně vyjadřovala k venkovanovi. Také se mi nelíbila jeho rekce na tlouštku,ale pak mi došlo,že to by vlastně nebyl venkovan,aby si z něčeho neudělal srandu. Sice to zrovna nebylo na místě,ale nekoukejme na lidi jen jednostranně. I já jsem se z toho poučila. Dívejte se srdcem a např.u venkovana najdete optimismus,je samá sranda a stále nad věcí. A tj.přeci pěkné…
Každý se někdy naštveme a občas nám něco z pusy vyletí,co si budeme nalhávat,ale Vaše reakce někdy bývají opravdu dost ostré.
Záleží jen na Vás,co si z mého názoru vemete. Nedívám se na Vás jako na zlého člověka,ale zamyslete se nad svými slovy. Zachovejte si svou úroven a ženskost,at se děje co se děje. Sebeovládání je jedna z nejtěžších věcí,ale čím dříve na něm budete pracovat,tím dříve bude Váš svět hezčí.:-)
Nezlobte se na mě,přeji Vám,at se daří..:-)

anonym

Repríze obdobné otázky (před pár dny) od téhož tazatele a se stejnými reakcemi.
Zkuste si znovu a v klidu přečíst tehdejší odpověď barnajky a pak teprve suďte.
ad andělé, máš plnou pravdu, bohužel ani její opakování ještě nedokáže zajistit, aby si ji její adresáti vzali k srdci.
(Má-li někdo tělo modelky, není mu to příliš platné bez adekvátní duše).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bez-komentare-2

johana 56

Děkuji,po půlnoci nejvíc chutná.

anonym

Je to vlastně sebevražda,paní se evidentně nemá ráda.

anonym

Jsou bohatí. Do práce asi nechodí, těžko by mohli běhat jak šéf hvízdne tak oslavují život jídlem. Ještě jim schází cigaretka a pivíčko. To je ukázka života. Jak se má žít. Mě se to líbí a už mám hlad.

pizlicka

MOSOJI,TEBE BYCH FAKT CHTELA VIDET OSOBNE.TY JSI ZREJME DOKONALOST SAMA.TAK UKAZ,CO MAS V KALHOTACH.TY­PUJI,ZE TO BUDE PEKNY TRAPAS,KDYZ TI VADI OBROVSKE VECI,BA DOKONCE LIDI.jennysh-to je mi srdecne jedno.kdybych stala vedle tebe,tak bych se jiste smala take,to mi ver.ANDELE-vy ani nemate tuseni,o co vlastne soudite.verte mi.jak uz jsem tu psala.mam vzhled modelky,ale nikdo netusi,jakym peklem jsem si prosla,kdyz jsem se v 18ti letech vdala a doktorka mi tri mesice po svatbe rekla,ze jsem tehotna.neco mi hrklo v hlave a ja jedla a jedla.samozrej­me,jsem tehotna nebyla!ale behala jsem pro zmenu od lekari k lekari,a prosila,ze jak vidim jidlo,musim jej mit,i kdyz uz nemuzu,a neslo to zastavit.ja tim peklem prosla.dodnes nechapu,jak funguje mozek,co tohle spousti,to nejsou nezvladatelne chute,ale clovek se trepe a chova se jako neurotik.10let!!!!mi trvalo samozjistenim a samozkoumanim,co mam delat.nikdo mi nedokazal pomoct.jen-nejezte tolik.to je jako by jste rekli cloveku se zapalem plic,aby nekaslal.bohu­zel,lekari ani zde nehledaji pricinu.myslite,ze jsem v te dobe byla stastna,kdyz jsem do sebe rvala10vetrni­ku??tezko se to popisuje,ale ve zkratce-JE TO PORUCHA PSYCHYCKEHO RAZU,A DOKTORI NEUMI POMOCI.OPRAVDU NEUMI.andele,co myslite,co v cem jsem horsi?v tom,ze tvrde reaguji na anonymi,nebo ti anonymove,co tvrde reaguji na zenu,kterou i kdyz neznaji,tvar vidi??ono to bylo tvrde,ale na zamyslenou,vi­te?mnoho lidi zde soudi ocima,ja pouze poukazala na to,at se kazdy podiva na sebe.at ukaze prstem ten,kdo problem,ktery skryva a stydi se za nej,nema.ano,muj vzhled je perfektni,tim chci poukazat,ze bych se spise mohla vysmivat a soudit.proc to ale nedelam???protoze moc dobre vim,ze mam problemy,o kterych lide netusi.proto se drzim zpatky v souzeni lidi,jen proto,ze jejich problemy videt jsou.ale to je jedno,vidim,ze malo kdo premysli srdcem a vcituje se do druheho.

mosoj

pizlicka: Jedinej kdo se tady chlubil svým tělem jsi byla ty. Nebo to není pravda ?
Takže si to tak nějak srovnej.

mosoj

Jestli ty nejsi na tom podobně. Pak za to ale nemůže okolí ale člověk sám. Až na pár vyjímek.

Andělé

Ad Dr.Axl,tj.přesně ta okopírovaná otázka,kde jsem také vyjádřila svůj názor a i na venkovana,že tj.nechutné,ale bez urážek. Pak jsem si uvědomila,že i když to nebylo na místě,venkovan si skoro vždy dělá ze všeho srandu a změnila jsem na něj názor.
Jak píšete,fyzická dokonalost je pomíjivá a né věčná. Oproti tomu duševní krása má v sobě to pravé bohatství. Až se za ním vydá na cestu a bude ho v sobě hledat,bude skutečně krásná…

Andělé

Ad pizlicka, Vy mi stále nerozumíte..
Též s Vámi souhlasím,aby se lidé nikomu neposmívali. Ale stejně tak,jako se lidé nemají nikomu posmívat,neměli by také nikoho urážet či ponižovat.
Víte co je asi nejtěžší v životě? Podívat se na sebe do zrcadla. A nemyslím fyzicky,ale duševně. Pokud se mi na někom něco nelíbí,neměla bych se i já tak podobně chovat. Vám i mně se nelíbí posměch. Pokud chci po lidech,aby to nedělali,nemůžu se k nim sama chovat špatně. U Vás tj.neurážet druhé. U mě se pochopitelně také něco najde.
Ano,nebojte se vyslovit svůj názor,ale Vy tím po lidech něco žádáte,tak musíte zároven žádat po sobě,abyste se k nim nechovala špatně.
Musíme začít nejprve sami u sebe,aby to mělo efekt. Dozrála jsem k tomu jedině tím,že jsem se nebála nahlédnout do svého nitra,svého zrcadla. Také nejsem bezchybná a stále se učím,začla jsem nejdříve u sebe…