CSI MIAMI

Za jak dlouho dorazí zboží objednané na dobírku?

Dobri den minuli patek mi prodejce poslal kazety na dobirku za jak dlouho by to melo keme dorazit

Nejlepší odpověď
Funna

dva až tři dny…zítra, pozítří, nebo popozítří…déle by to trvat nemělo…
Doplňuji:
oprava dnes, zítra, pozítří…ale samozřejmě záleží na poště…pokud to nedojde do týdne, začni to urgovat u prodejce a na své poště…

Další odpovědi
mosoj

Pokud prodejce nelže, už to máš na poště.
Doplňuji:
Pokud zná číslo zásilky může sledovat její pohyb a případně urgovat na poště. pokud nezná, nemůže nic.

anonym

Podívej se u prodejce na dobu dodání. Ve většině případech do 2–7 dnů. Máš v tom So+Ne.