groufinka

dobri den dostala jsem 36mesicu nepodminene z toho jsem si odsedela 6mnesicu abila jsem propustena na odklad z duvodu z

dobri den dostala jsem 36mesicu nepodminene z toho jsem si odsedela 6mnesicu abila jsem propustena na odklad z duvodu ze jsem ve vezeni porodila v cervnu mam zase nastoupit mam otazku zda se namne amnestije nejak vstahuje?za odpoved dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsme tu právnící, ale určitě do vězení by jste za ten pravopis měla nastoupit.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad