lubik.

Z čeho může pes dostat infarkt?

Nejlepší odpověď
briketka10

V mnohém je to podobné jako u lidí. Pokud bude pes přetěžován, špatně krmen, ve stresu nebo jeho zátěž bude nárazová, může to způsobit srdeční příhodu. Naopak správná životospráva, správné krmné dávky a dobrá péče udrží vašeho miláčka dlouho ve výborné kondici.
http://www.ha­fici.cz/clanky/pe­ce-a-zdravi-psu-4/muze-mit-pes-infarkt-10081/

Další odpovědi
pucipuci

Úplně stejně jako u lidí, dokonce i z přehřátí v létě. Sousedovic dostal dokonce v tom vedru mrtvičku.

Hans51

Infart je z angličtiny? Jako vnitřní prd?

Drap

Stejně jako u lidí. Nejčastější příčinou bývá zřejmě krevní sraženina.

quentos

Hans51: po přečtení otázky mě napadlo přesně totéž :{DD>

Hans51

Nechtěl jsem rýpat, ale nedalo mi to 😁