pavel hegr

Da se nejakym zpusobem aktivovat wifi na noteebooku Fujitsu Siemens?

dobrej den da se nejakym zpusobem aktivovat wifi na noutbuku fujitsu siemens computers gmbh edition 7 september 2007

Odpovědi
gecco

Je potřeba sdělit přesný typ notesu a OS…
😉
_____________­______________________
Tak k Doplnění dodám – zavolej si odborníka nebo dej notes do servisu…
😉
Siemensy té doby měly často HW vypinač wifi (před touchpadem nebo zepředu nalevo nebo zleva vpředu – ale mohl být i jinde, neznám všechny modely) – kdyžtak se koukni po ´páčkovém´ vypinači.
Ale bez znalosti OS (a přesného modelu) fakt nejsem schopen poradit, kterej ovladač si máš stáhnout a jak jej nainstalovat a nastavit…