ondra07

Dobré ráno všem. :)

Přeji Vám krásné ráno, i když trochu zatažené, ale to se snad ještě vyjasní. :)
Jak jste se dneska vyspali, po tom včerejším dlouhém dni ?
A jaké máte dneska plány ? Půjdete ven na procházku, a nebo doma uklízet a relaxovat, protože je neděle ?

Co se týče mě, tak já jdu na trénink, moc se mi nechce, když tam jsou 2°C, ale to snad přežiju. Pak si dám výborné kuřátko na oběd a pak zase to učení. :)

Přeji všem krásnou neděli. :)

S pozdravem Ondra.
Doplňuji:
Děkuju všem za odpovědi. Koukám, že už se i vyjasnilo, to je fajn.

Drape, to já jsem už dneska byl se psem, pořádně se proběhnout apod.. :)
Hanno2, užijte si oslavu, určitě se pěkně nadlábnete dobrého jídla. :)
Hanulko11, mmm, španělské ptáčky miluju, hned bych si dal. :)
Damiano, užij si ten pěkný výlet, taky bych takhle někam jel. :)
Ocko, užívej pohodu doma, hlavně to s tím žehlením nepřeháněj. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ven se psem, relax .a zbytek se uvidí.
Tobě i všem ostatním, taky pěknou neděli.

Další odpovědi
hanny 2

Dobré ráno,v Brně je skoro jasno,ale taky zima , 3°C.Dnes nevařím,jdeme na oběd do restaurace – rodinná oslava – tchýně s tchánem narozky a 60let spolu /diamantová svatba/.
Doplňuji:
Ahoj Ondro,už jsem doma,na oslavě bylo veselo,měla jsem dobré papáníčko – Medajlonky Alexandra /kuřecí steak na kari-nivové omáčce + restované zelené fazolky s angl.slaninou a cibulkou/.Bílé víno /Ruland/,tira­misu,medovník,ká­va. Takže mám dost – dnes už jíst určitě nebudu!A teď musím dodělat na zítřek úlohu do angličtiny – ach jo,moc se mě teda nechce a občas kuknu sem!

hanulka11

Také přeji všem pěknou aprílovou neděli- u nás slunečno ,ale ziminka 3 st.
Dneska vařím ptáčky co přiletí ze Španěl. a no pak....... bude svižná procházka , musíme zkontrolovat, jak ta příroda pokročila s tím probouzením .Po návratu se na vás přijdu mrknout co tu děláte.Těším se a zdravím .
Doplňuji:
na výšlapu bylo moc pěkně – sice chladno, ale chůze nás zahřála http://img.na­dapenny.com/t20/120­92/nadap103417430­660230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/120­92/nadap103418260­191230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/120­92/nadap103417430­660230.jpg

Damiana

Krásnou aprílovou neděli tobě i všem ostatním!
Chystáme se na návštěvu botanické zahrady v Teplicích. Sluníčko svítí, ale je chladno, takže si tropy zatím vytvoříme ve skleníku. 🙂
Doplňuji:
Přeji krásný nedělní podvečer.
Už jsme taky doma. Zahrada se probouzí k životu zvolna, ale skleníky byly nepopsatelné! Prošli jsme se všemi „pásmy i kontinenty“, ale Tropický skleník byl nej. Počasí bylo (skoro) na jedničku, takže jsme ještě poctivě ochutnávali, kde mají v Teplicích nejlepší pistáciovou zmrzku. 🙂

anonym

V Turnově chvilku dokonce svítilo sluníčko, ale také poletoval sníh. Na teploměr koukat nejdu. Zítra ven musím, takže dneska pohodička doma. Uvařit, vyžehlit pár kousků prádla, relax a Odpovědi.cz.
Doplňuji:
Neboj, Ondro, ani jsem na to nesáhla. Skončila jsem v posteli s nachlazením, takže pracovní aktivity se nakonají žádné.☺☺☺

hanulka11

chtěla jsem všem popřát hezký předvelikonoční týden ,který se blíží
http://img.na­dapenny.com/t20/120­92/nadap104058727­760231.jpg