tom004

Dobré ráno.Také je u vás polojasno a 10°C?.

Rád bych poděkoval všem,kteří mi svým hodnocením umožnili postoupit o stupínek výš.

Odpovědi
anonym

U nás je čisté nebe,6 stupňů,bez­větří,prostě to vypadá na krásné počasí.
P.S. Pelhřimovsko.

dědapetr

V Brně je slunečno 15 stupňů.

anonym

Ze " zapadu " vam posilam jasne modre nebe , slunicko a uz 14, 6 st. ! 🙂 -iv-

hanulka11

Letí ti gratulace k postupu
http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap113951170­440237.jpg
ať se ti tu daří a tvé příspěvky ať jsou stejně jak doposud prima

Jinak u nás krásný den plný sluníčka