Deli

Dobré ráno, jakou dnes máte náladu? Já báječnou, včera jsme se dozvěděli, že to bude KLUK!

… má vše, co má mít, dokonce pan doktor obdivoval jeho svalnaté ručičky! Ve 23.týdnu! 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Tak to je skvělá zpráva Deli a já Ti z celého srdce přeji vše dobré ať je zdravý
a až bude větší ať má taky dobrou náladu, jakou máš dnes ty :D))

http://www.you­tube.com/watch?v=8hjV6-GKbCI&feature=re­lated

Další odpovědi
ten který je

Tak at je zdráv a at se mu v životě daří!A Vy sem občas mrkněte,ne že na nás zapomenete.;-)

anonym

V prvé řadě gratuluji a pokud jde o náladu,tak tu mám pod psa. Přijde k nám štěstí ve formě kominíka,ale to štěstí bude mít on,páč bude vybírat saze a peníze.

anonym

Hurá, bude další rošťák na světě 🙂

Drap

Blahopřeji. A Kluk ať má celý život dobrou náladu

hanulka11

Deli to je úžasná zpráva – mám radost s tebou – ať se cvalík vyvíjí jak má .

Damiana

Blahopřeji ti! 🙂

manon

Tak to je radost :) Správných kluků není nikdy dost :)

oskar

Gratulace a hlavně pořádně zapít ať roste.

Natty*

Gratulace!!!!! :)

anonym

gratuluji,at roste a sílí dál

anonym

Tak ses dočkala toho svého prince! Asi to bude nějaký kulturista:)) Moc gratuluju!!!

Sůwa

Gratuluji, to je velká radost. U nás jsou zas kluci tři a holčička žádná 🙂

anonym

Deli, krasa .. ! ani jste nemusela na ultrazvuk.., vzdyt jsem vam to predpovedela. :) -iv-

Deli

Já vím, tipovala to většina, i já o tom byla přesvědčená. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-prebyva-v-brisku

Nejpevněji tomu věřila naše druhorozená, která s námi byla na ultrazvuku. Vešla do ordinace a povídá doktorovi: „Maminka má v bříšku Obelta (Roberta, neumí R) a já mám v bříšku kojíka (kocoura).“ Tak hlavně, že jí nemusíme vysvětlovat, že to není Robert. Je z toho celá vedle, nedávno pojmenovala svou novou Barbie baletku taky Robert. 🙂