Avatar uživatele
hanny 2

Dobré ráno!Hádejte kdo se nám vrátil skoro po roce?

Koukám jako blázen!Pamatujete si na Sajmona?/Sajmon­Moder/
Sajmone vítám Tě zpět!!!
Doplňuji:
No Sajmonku nemysli si,že se tady jen tak objevíš a zase na rok zmizíš,tak jak jsi to udělal minule!!!Tak to teda ne,pěkně se snaž si to s náma zase pořádně „užít“ a ať je s Tebou sranda tak jako kdysi......!Držím palce!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, SajmonModer, fablen, Deli, redy, Damiana, Lorrien, vlk samotař, anonym, tsarbomba před 4306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Jééé, děkuji za pěkné uvítání 🙂 Chybělo mi to tady 🙂 Snad nebude vadit, když se k vám zase přidám a sem tam tady něco napíši 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tsarbomba

ahoj já tě taky vítám jsem staronová briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Zdravím a vítám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vítej. Sice se ještě neznáme, ale to snad zde rychle napravíme…:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Neznám ale snad poznám ahoj 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

vitaj do zázračných odpovedi.cz tentokrát v novom kabáte a zmizíkovom období.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Také tu zas budu ráda Sajmona potkávat 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Briketko, co to znamená ta tvoje Tsarbomba? Nějaké vysvětlení nicku? Jsem prostě zvědavá! 🙂

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tsarbomba

áchjo místo briketky jsem si dala při zadávání špatnou přezdívku to je jedno z hesel na mejliky a bylo po parádě, ale psala jsem adminům několikrát o nové heslo, večer v Neděli se mi omylem podařilo odhlásit a nepamatuju si heslo, nové mi neposlali, že se mám přihlásit přes FB, jenže k němu mám zablokovanej přístup od starý briketky10 i zavřený profil, tak zůstanu asi úplně v peklíčku a v truhličce :) čekala jsem celej den a teď je půl druhý a nic asi se na mě víš co.., včera jsem se mohla jen dívat, jak všem mizely bodíky, mě taky pár zmizelo a otázky dnes zase i bolákova o rodičích taky jsem už jako nová odpovídala, ale je divný, že mám teď od vás 4 a nepřičetly se záhada, ale není na mém přijímači ?? :(
jinak jsem se fakt spletla a ten nick mě štve, chtěla bych se deaktivovat !! a nahodit se jako nová Brikule1

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Je to zbytečně tvrdý, to má -iv- pravdu, Brikule se mi líbí (tak jsi určitě říkala podomácku Briketce, což?:-))) a tvoje fotka taky. Jsi kóča! 🙂

před 4305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Briketko , tohle s ek vam nehodi. ! To je strasne tvrdy !
Briketko, jestli vam nevrati tu vasi puvodni, tak si treba muzete dat Briketka II. 🙂
Nebo jste sestra nasi Briketky a delate si z nas pr.. 🙂
To me take ted napadlo. Me totiz napadaji same inteligentni veci. 🙂 -iv-

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tsarbomba

  • iv- já to vím, zkusím to, ale je to proti kodexu, kdysi ještě v srpnu 2008 jsem si založila taky profil Briketka jukněte, ale ten nepoužívám mám tam 9 bodů je privátní.. to bych už měla čtvrtej asi bych dostala BANÁNA :(

nejsem žádná sestra to néé..ale heslo mi údajně nemůžou poslat ohledně toho, že mám privátní profil a blokovaný e-mail odpovědím a oni mi nemohou na něj odpovědět zpět což nechápu, protože ten e-mail mám funkční mimo odpovědi tam mi ho poslat mohou..nevím jestli nejde vygenerovat nové, všude jinde to přeci jde.. ahoj :)
zdraví tě briketka10 jdu to zkoušet :)

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek