hanny 2

Dobré ráno!Hádejte kdo se nám vrátil skoro po roce?

Koukám jako blázen!Pamatujete si na Sajmona?/Sajmon­Moder/
Sajmone vítám Tě zpět!!!
Doplňuji:
No Sajmonku nemysli si,že se tady jen tak objevíš a zase na rok zmizíš,tak jak jsi to udělal minule!!!Tak to teda ne,pěkně se snaž si to s náma zase pořádně „užít“ a ať je s Tebou sranda tak jako kdysi......!Držím palce!!!

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Jééé, děkuji za pěkné uvítání 🙂 Chybělo mi to tady 🙂 Snad nebude vadit, když se k vám zase přidám a sem tam tady něco napíši 🙂

Další odpovědi
tsarbomba

ahoj já tě taky vítám jsem staronová briketka10

vlk samotař

Zdravím a vítám.

Damiana

Vítej. Sice se ještě neznáme, ale to snad zde rychle napravíme…:-))

aramah

Neznám ale snad poznám ahoj 🙂

arygnoc

vitaj do zázračných odpovedi.cz tentokrát v novom kabáte a zmizíkovom období.

fablen

Také tu zas budu ráda Sajmona potkávat 🙂

Damiana

Briketko, co to znamená ta tvoje Tsarbomba? Nějaké vysvětlení nicku? Jsem prostě zvědavá! 🙂

tsarbomba

áchjo místo briketky jsem si dala při zadávání špatnou přezdívku to je jedno z hesel na mejliky a bylo po parádě, ale psala jsem adminům několikrát o nové heslo, večer v Neděli se mi omylem podařilo odhlásit a nepamatuju si heslo, nové mi neposlali, že se mám přihlásit přes FB, jenže k němu mám zablokovanej přístup od starý briketky10 i zavřený profil, tak zůstanu asi úplně v peklíčku a v truhličce :) čekala jsem celej den a teď je půl druhý a nic asi se na mě víš co.., včera jsem se mohla jen dívat, jak všem mizely bodíky, mě taky pár zmizelo a otázky dnes zase i bolákova o rodičích taky jsem už jako nová odpovídala, ale je divný, že mám teď od vás 4 a nepřičetly se záhada, ale není na mém přijímači ?? :(
jinak jsem se fakt spletla a ten nick mě štve, chtěla bych se deaktivovat !! a nahodit se jako nová Brikule1

Damiana

Je to zbytečně tvrdý, to má -iv- pravdu, Brikule se mi líbí (tak jsi určitě říkala podomácku Briketce, což?:-))) a tvoje fotka taky. Jsi kóča! 🙂

anonym

Briketko , tohle s ek vam nehodi. ! To je strasne tvrdy !
Briketko, jestli vam nevrati tu vasi puvodni, tak si treba muzete dat Briketka II. 🙂
Nebo jste sestra nasi Briketky a delate si z nas pr.. 🙂
To me take ted napadlo. Me totiz napadaji same inteligentni veci. 🙂 -iv-

tsarbomba

  • iv- já to vím, zkusím to, ale je to proti kodexu, kdysi ještě v srpnu 2008 jsem si založila taky profil Briketka jukněte, ale ten nepoužívám mám tam 9 bodů je privátní.. to bych už měla čtvrtej asi bych dostala BANÁNA :(

nejsem žádná sestra to néé..ale heslo mi údajně nemůžou poslat ohledně toho, že mám privátní profil a blokovaný e-mail odpovědím a oni mi nemohou na něj odpovědět zpět což nechápu, protože ten e-mail mám funkční mimo odpovědi tam mi ho poslat mohou..nevím jestli nejde vygenerovat nové, všude jinde to přeci jde.. ahoj :)
zdraví tě briketka10 jdu to zkoušet :)