hanulka11

Dobré ráno-co vidíte po ránu z okna?

Doplňuji:
Je opravdu krásný slunečný den,nebe bez mráčku a nade mnou krouží letadýlka …maj asi vyhlídkové lety od samého rána -mějte se prima ,já jdu ven za kytičkami- dát jim výživu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

SLUNÍČKO!!!

konečně.

tedď jsem došel z práce a si ho vychutnávam.
Doplňuji:
barbakan:

:))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))

kdyby to tak byla pravda.

:))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))

Další odpovědi
anonym

Dobré ráno.Vidím dav cikánů s lopatami a krumpáči v ruce.
Doplňuji:
Omlouvám se,byla to vlčí mlha,ale po opláchnutí ksichtu studenou vodu jsem uviděl to,co už je miliardy let-sluníčko! 🙂

anonym

Díky za stmelující dotaz.
Vzhledem k tomu, že všichni vidíme totéž slunce ve stejnou dobu, znamená to, že si přece jen nejsme tak vzdáleni, jak by se někdy ve virtuálním světě mohlo zdát.

hanny 2

Slunečno,na nebi vymeteno,ani mráček!!!

Hurááááá!Dobré ráno!!!

tom004

Azůro,slunečno­.Dobré ráno. :)

dědapetr

Dobré ráno. Venku slunečno.

anonym

Dobre rano vsem a ja jen doufam , ze to dnes bude se mnou o neco lepsi nez vcera !! To jsem vazne zaperlila ! ☹ -iv-