pizlicka

dobre rano::-)

jak se vam chtelo dnes vstavat?

Nejlepší odpověď
Ella

vstávat klidně, ale ven se mi nechce, chytla jsem bacila (i když nepochopím jak, když jsem nechodila ven) celý krk mě bolí, v noci třikrát měním pyžamo, ale stejně musím až do Prahy. Ale třeba ten mráz ty bacily dostane :D

Přeji krásný den :)

Další odpovědi
led

Také otázky po ránu? A ešte pred 6.hodinou, keď je v hygienických miestnostiach rušno?
Ale vonku je krásne, vetrík pofukuje, mrázik mrazí, slniečko sa zobúdza…hurá je tu nový deň!

hanulka11

mně se chce každý den , jsem ráda že zase mohu užít nového dne …

Děda Louda

Jako kdykoli jindy – vůbec ne.