Rejkjavik

Dobré odpoledne, jaký je podle vás, nejlepší současný český seriál?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Comeback

Ale pouze první řada. Můj nejoblíbenější a současný český seriál je Dobrá čtvrť.

Další odpovědi
briketka10

Helena

sleduju Helenu u tý se zasměju
škoda, že je jen jednou v týdnu
a tak krátká, pak Comeback :D

marci1

Ulice

Doplňuji:
Něco jsem zmáčknout musela, ale není to mnou zvolené. Je to „VYPRÁVĚJ“.

tomik2

Ordinace

Shizuka

Comeback

Konan-Pain

Ulice

autacek

Ordinace

iceT

Dobrodružství kriminalistiky,Střáž­ce duší,On je žena,Hop nebo trop-ten je alespon ze života

zjentek

nemám na to příjmač ,)

annas

Souhlasím s marci1. Také sleduji Vyprávěj. Ale už zřejmě bude končit.