Avatar uživatele
Andělé

Dobré odpoledne,dopo­ručíte mi prosím dobrou řezačku obkladů?Moc děkuji.:-)

Chceme jako překvapení mému bratrovi koupit řezačku obkladů. Na netu jich je spousta,ale nevíme jakou vybrat. Mrkla jsem i na aukro,ale pořebovala bych poradit.
Nevíte někdo,zda se tu dá nějaká dobrá vybrat? http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&strin­g=%C5%99eza%C4%8D*&ch­ange_view=1&vi­ew=gtext&order=bd&st=ga­l&gclid=CMKW0-Pl-LICFQfKtAodYAQATw

Zaujala mě cenově tato,je i s vykružovákem: http://aukro.cz/re­zacka-s-vykruzovakem-i2698649998.html ,ale raději prosím o radu.
Moc děkuji.:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, Pájo, Wang, anonym před 4214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Chtělo by to nenápadně zjistit, z které by se posadil na zadek (jako řemeslník nebo kutil). Bratra vzít do obchodu a tam se ho zeptat na názor, co si myslí, jaká že je nejlepší, že to někdo známý shání, ale neví jakou koupit.
Při mudrování nad konkrétním typem ti řekne sám, jaká je dobrá a jaká ne. Tak ti i odhalí, kterou by si třeba koupil sám.
A tu pak dostane…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nejde ani tak o řezačku jako o řezné kolečko. No v nejhorším se kolečko vymění, ale bude stát několikanásobně víc než ta řezačka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Pájo,moc děkuji za odpověd.
Máš pravdu,to by bylo opravdu nejlepší. Bohužel odjel předevčírem pracovat do Německa a tak jsme mu chtěli poděkovat za pomoc překvapením,zrovna řezačka se mu rozbila,tak mne napadlo mu jí koupit.
Ale udělám to tak,jaks mi poradil. Za 14 dní přijede na víkend domů,tak bych toho mohla využít. Je fakt lepší mu koupit tu,kterou si sám přeje. Dobrý nápad,moc děkuji za radu.:-)

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Mosoji,to jsem vůbec nevěděla,moc děkuji za radu. Počkám raději na bratra až přijede,řeknu mu,že někdo shání řezačku obkladů,at mi poradí,co by si koupil.
Jsem ráda,za každou radu,koukám,že bych to mohlo jinak špatně dopadnout…:-D)))

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek