Máte zkušenosti s hotelem International v Brne?

Dobrý den,
máte skušenosti s hotelem International v Brne? Četla jsem na nej mnoha dobrých recenzí a ohlasov, ale taky bych si to chtěla ověřit. Ráda bych slyšela konkretnější zkušenosti a ohlasy na služby hotelu z více profesionálního než osobního hlediska; organizace kongresu, ubytování klienteli firem a zahraničných návštev... Vopred děkuji za odpověde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Dobrý den,

navštívila jsem hotel International loni v rámci pracovní konference a teambuildingu a byla jsem maximálně spokojená! Personál byl vynikající, pěkně se o nás staral, pokoje nádherné s výhledem na město nebo Špilberk. Výhodou je, že kousek od něj dojdete kamkoliv do města.. Bud do samotného centra nebo do parku u Špilberku.. součástí je i několik restaurací a fitko.. Jediné co nemužu porovnat, jak to je cenově to už si bohužel nepamatuju navíc za nás vše hradila firma.. ale pokud se chystáte do Brna tak z tech lepších hotelu určitě doporučuji :)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Martina4

lucy10 děkuji za odpoved. V nové práci mám nastarosti zabezečení hotelu a kongresovej haly. Očekávame velkou zahraničnou delegaci a musí to byt na vysokej úrovni a nechci nic pokazit. Klienti musí odchádzet naprosto spokojeni až nadšení, takže zisťuju informace kde se dá - nejlepší jsou osobní zkušenosti.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.