Bronzový

Dobrá parta odpovědí

Spíše než otázka je to víceméně pochvala dobré partě tohoto serveru.
Každým dnem, když sem zavítám, si pomyslím, co bych si vlastně bez Vás počal.
Je tu plno zajímavých otázek, zajímavých odpovědí, nebo jenom diskuze na dané téma. V neposlední řadě tu najdeme i schopné uživatele, kteří toho opravdu mnoho vědí, nebo se alespoň snaží pomoci druhým ale jsou tu i schopní admini, kteří nám to zde vylepšují, nebo nám dodělávají nové funkce. Toto nepíšu pouze z pochvaly, toto píšu spíše z gratulace, že existují i jiní lidé, kteří se obvykle nenajdou, sice jsou to víceméně dospělí ale proč bychom je hned zakopávali do hrobu? Jednoduše jsem rád, že jsem mezi touto skvělou partou a doufám, že elán pro tenhle server Vám vydrží.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, musím s vámi souhlasit, je to tu pohodové, bez osočování a hádání se, což mně vyhovuje, a i když dotyčné co tu odpovídají a pokládají otázky vůbec neznám, tak mám pocit, že jsou to dobří známí....myslím ty, co jsou zde nejčastěji, dá se říci denně.

Další odpovědi:

ja tady taky nejsem dlouho,jsem takzvany novacek,i me dost pomohly odpovedi ktere dostavam na sve vsetecne otazky,a jsem rada pokud jsem mohla poradit ja,tak se pridavam k podekovani

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.