SinceX

Dobrá parta odpovědí

Spíše než otázka je to víceméně pochvala dobré partě tohoto serveru.
Každým dnem, když sem zavítám, si pomyslím, co bych si vlastně bez Vás počal.
Je tu plno zajímavých otázek, zajímavých odpovědí, nebo jenom diskuze na dané téma. V neposlední řadě tu najdeme i schopné uživatele, kteří toho opravdu mnoho vědí, nebo se alespoň snaží pomoci druhým ale jsou tu i schopní admini, kteří nám to zde vylepšují, nebo nám dodělávají nové funkce. Toto nepíšu pouze z pochvaly, toto píšu spíše z gratulace, že existují i jiní lidé, kteří se obvykle nenajdou, sice jsou to víceméně dospělí ale proč bychom je hned zakopávali do hrobu? Jednoduše jsem rád, že jsem mezi touto skvělou partou a doufám, že elán pro tenhle server Vám vydrží.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, musím s vámi souhlasit, je to tu pohodové, bez osočování a hádání se, což mně vyhovuje, a i když dotyčné co tu odpovídají a pokládají otázky vůbec neznám, tak mám pocit, že jsou to dobří známí…myslím ty, co jsou zde nejčastěji, dá se říci denně.

Další odpovědi
anonym

ja tady taky nejsem dlouho,jsem takzvany novacek,i me dost pomohly odpovedi ktere dostavam na sve vsetecne otazky,a jsem rada pokud jsem mohla poradit ja,tak se pridavam k podekovani