Avatar uživatele
Katrous

Dobrá nálada na 5?

Doplňuji:
český režisér na 5

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, hrášek před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

hepáč

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Animo – dobrá nálada.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

tak pak mě napadl Novák Jan to byl český režisér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

idyla,
animo,
humor,

http://www.kri­zovkarskyslov­nik.sk/index.php?le­genda=pohoda&hla­danyvyraz=&di­akritika=ano&sub­mit=Vyh%C4%BE­ada%C5%A5

http://www.kri­zovkarsky-slovnik.cz/vyhledat-vyraz/?castec­ne_vyhledat=a­no&dotaz=poho­da&query=hledej

Zdroj: www.krizovkar­skyslovnik.sk/in­dex.php?legen­da=n%C3%A1lada&hla­danyvyraz=&di­akritika=ano&sub­mit=Vyh%C4%BE­ada%C5%A5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hrášek

Adler,Anton,Ba­lík,Bělka,Bočan,Bor­na,Borek,Budil,Ci­kán,Dudek,Filip,Ga­lin,Gajer,Hon­zl,Hilar,Chau­n,Jasný,Jireš,Kep­ka,Klein,atd…ne­mám čas,hledej sama…

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_%C4%8Desk%C3%BDch_re­%C5%BEis%C3%A9r%C5­%AF_a_re%C5%BE­is%C3%A9rek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

křížovkářský slovník?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Dodávám definici humoru.

Humor je druh emoce, schopnost člověka, věci či situace vzbudit pocit pobavení v jiném člověku a souhrn způsobů jak toto pobavení, často provázené smíchem, vyvolat. Humor vyvolává dobrou náladu.

Jiný zdroj uvádí, že humor je nálada se sklonem k žertování, veselý rozmar.

Humor bývá sice často projevem veselí, ale méně často se pramení z překonané bolesti, z překonaného strachu nebo z překonané nejistoty.

Pro posouzení je důležitý kontext, zda jde o křížovku, či doplnění do nějakého textu.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Český slovník mluví o humoru jako o rozmaru (rozpoložení, náladě) – tedy dobrém či špatném.
Synonymum je slovo stejného nebo podobného významu. Jak někdy význam chápat?

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Smazala jsem to,tady to máte…

Jestli to má mít něco společného,tak die Freude je německy dobrá nálada,tak pak jedině rumunský režisér Freud ,což byl syn,nebo synovec,teď si nejsem jistá Zikmunda Freuda

jo a byl to vnuk
Tak jsem to nějak popletla,omlouvám se ,nějak mi přeskočily mozkové závity,on to nakonec byl malíř,tak se omlovuvám…chyba

Celé to bylo záměr a taky nevím,co to je,aby to zároveň bylo jméno režiséra…

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Napsala jsem poprvé Kropítko humor jak tam pak uživatelka doplnila že se jedná o českého režiséra tak jsem tam pak napsala Nováka.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

takže Novák je dobrá nálada na pět a zároveň režisér. Hlavní problém,tady vznikl,jelikož tazatelka nepoložila dobře otázku,další,že jste smazala humor,proč jste ho tam nenechala,tomu prostě nerozumím.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Už jsem to jednou psala že tam uživatelka měla dobrou náladu dala napsala jsem tam humor pak uživatelka doplnila že se jedná o režiséra na 5 a tak jsem humor dala pryč a napsala jí tam nováka.Je pravda že se uživatelka měla více vyjádřit co vlastně chce vědět.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nerozumím doplnění otázky. Psala jsem dobrou náladu, odeslala a objevil se režisér.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

panenko,už jste zase smazala svoji odpověď,dám Vám palec,aby jste nemohla mazat.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Kropítko i ANNAS si toho všimla že uživatelka chtěla znát první Dobrou náladu na 5 a pak doplnila že se jedná o režiséra na 5

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Smůla či štěstí, že jsem u počítače. Chtěla jsem napsat, že humor je vlastnost, nikoliv dobrá nálada. Humor může ale dobrou náladu způsobit.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to rozhodně může,ale tenhle HUMOR mi Annas způsobil akorát tak to,že jsem zase nasraná,omlouvám se za to slovo…jdu radši dělat něco jiného,mějte se,pa......

Panenko odpověděla jsem nesmysl,abych Vám mohla demonstrovat,jak to má vypadat,ale je to bohužel jen můj názor. Takže pro ostatní,jen si klidně pište nesmysly,pak je smazejte a je to…

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek