Frofo

Dobrá MMOFPS hra (online střílečka) pro chvíle nudy?

Mám rád hry typu Battlefield 3 (velké mapy, vozidla), ten je ale placený. Hledám proto nějakou Free to Play (zdarma) hru, ve které by hráči, kteří si připlatí ze real money, nebyli zase tolik zvýhodněni oproti normálním hráčům.

Odpovědi
AndyT

Battlefield Free2Play, Star Wars: The Old Republic, Team Fortress, a nebo nějaká hra ze série COD

mujsoubor.cz

Battlefield Heroes

Zdroj: Battlefield Heroes http://mujsou­bor.cz/multipla­yerove-a-mmo/battlefield-heroes