Anet16

Dobrá internetová stránka pro zeměpisné aktuality?

Chtěla bych se zeptat,zda někdo z vás nezná nějaký server,kde jsou zajímavé věci ohledně zeměpisu,respektive hlavně aktuální zajímavosti,pot­řebovala bych totiž z takových stránek čerpat v rámci studia zeměpisu,pokud z vás má někdo dobrý typ,tak bych ho velice ráda poprosila o odkaz na tuto stránku,děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
Karolí

Něco najdeš tady : http://www.ze­mepis.estranky­.cz/clanky/za­jimavosti.html
Ale asi to nebude přímo ono, ale zkusit to můžeš :)