sádlo

Dobrá den, měl bych malý dotaz. Když si nainstaluji nějakou hru, tak mi v ní nejde psát.

Npř. Minecraft Pe- nejde mi nadepsat název světa ani postavy.
Doplňuji:
klávesnice mi vyjede, ale nejde v ní psát…

Odpovědi
vivatisCZ

Chybí zde základní informace jako například kam hru instaluješ, PC, PS3 podle Minecraft PE poznám, že se jedná o android. Psát můžeš tak, že klikneš do políčka kde chceš psát a měla by ti vyjet klávesnice. Pokud se tak nestane zkus jí do nastavení a přenastavit si klávesnici.