Retko

Dobra aplikace na uninstal programu.

Hledam neco opravdu dobreho, co poskytne nejvic informaci.
Shareware nevadi.
Diky

Nejlepší odpověď
kenyrts

používám Your Uninstaller! Pro 6.3.2009.11 :

Nástroj pro snadnou rychlou deinstalaci nepotřebného software. Odstranit dokaze i programy, Které nelze odebrat standardním způsobem. Vyhledá odstraní nepoužívané údaje v registrech nepoužívané soubory na disku. Zabudovaný Startup Manager umožní převzít kontrolu nad programy automaticky spouštěnými PŘI startu systému.
link:
schválně jsem dal odkaz na loňskou verzi,letošní mi nějak nesedla,asi jsem si na starší už zvyknul,jinak opravdu super.

Zdroj: http://www.stud­na.cz/2284/sys­temove-nastroje/nastroje-pro-odinstalovani-sw/your-uninstaller!-2006-pro/