LukasP

Dobití kreditu na mobil z paypalu?

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné si z paypalu dobít peníze jako kredit do mobilu (mám T-mobile)? Popř. zda není něco, jako když se kupují online kódy do her (zaplatíte přes paypal a oni pošlou ten kód)? Děkuji za veškeré nápady. Pozn: BÚ nemám!

Odpovědi
kapka

Já u Vodafonu normálně z bankovní karty, lépe řečeno z kreditní karty, dobíjím. Je potřeba jen zadat číslo karty, datum expirace a poslední trojčíslí, co je na druhé straně karty, samozřejmě částku Kč a je dobito, ani to není přes žádné kódy. Podívejte se na stránkách T-mobilu, divila bych se, že by tuhle možnost taky nenabízeli.
Doplňuji:
Jasně, že to jde. Tady http://www.t-mobile.cz/web/cz/o­sobni/volani/pred­placene-karty/dobijte-si-kredit