strkaky

Doba trvání uzavření dopravní nehody

Chtěla bych ze zeptat, jak dlouho trvá policii uzavření dopravní nehody, jestliže viník je známý.
Doplňuji:
No právě o to mi jde, pojištovna čeká na policii, tak mi právě zajímalo, jak to tam běžně trvá. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, jen auta.

Nejlepší odpověď
Reezo

záleží na druhu nehody je to dost individuální. viníka většinou policie určí na místě, s tím, že se pak čeká na usnesení od policie ( důležitý dokument pro pojistnou událost)
Doplňuji:
řeším tyto události každý den a je to fakt individuální. Usnesení by mělo být cca do měsíce – do dvou měsíců… Doporučuji zavolat si na policii a informovat se ohledně usnesení. Bohužel někdy se stane, že se dostane do pojišťovny samo a někdy zase ne.
volat přímo policii, která to řešila.