Miroslavst

Doba použitelnosti tetarské omáčky

Kupuji si tatarku v sáčcích, protože ta ve skle je dost velká, ale zajímalo by mě, pokud tu ve skle otevřu, jak dlouho vydrží v lednici?
Jakou máte zkušenost, týden, 14 dní?

PS: samozřejmě tatarské :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

to ti určitě vydrží i těch 14 dní má šroubovací víčko, tak se jí nic nestane-taky ji nespotřebuji hned a nezkazila se mi ještě

Další odpovědi
dědapetr

Sáčková tatarka je k okamžité spotřebě protože se nedá uzavřít,a je nebezpečí salmonely.Není radno si zahrávat.Ve skle vydrží nějaký čas,ale jak dlouho to nevím.Tatarka a majonéza poléhají rychlé zkáze.

beer

Tatarku kupuji jen občas, v lednici mám cca 5st a déle než 14 dní jsem to raději nezkoušel ))

anonym

Nezkazí se ,když ji budete nabírat vždy čistou lžící.Mě vydrží i měsíc.Mluvím o kupované Helmansce.

iceT

Mě teda taky vydrží dlouho,déle než 14 dní,ale od té doby co umím majonézu za chvilku ju nekupuju,jelikož mi přijde chutnější…

barusee

My kupujeme helmascu ve skleničce a někdy to tu je i měsíc a nikdy se nám nic nestalo:)

elektrikář

Pokud není sterilizovaná je to ze syrového vejce ta podléhasjí rychlé zkáze.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.