sabreman73

Do vyvrtaných děr na sloupky plotu se mi stahuje voda. Mohu rovnou betonovat nebo to mám vyřešit jinak?

Nejlepší odpověď
gecco

Předpokládám, že nejde o pramen, který by čerstvý beton ´vypláchl´, ale jen o povrchovou vodu…
😉
Klidně betonuj, beton vodu vytlačí.

Další odpovědi
Banán88

udelil bych pouze palec, ovsem gecco uz dnes dostal maximalni pocet hodnoceni a tak ma pro dnes smolika a zitra uz si nevzpomenu :D .. a k otazce :

  1. viz gecco
  2. existuji smesi betonu tvrdnouci primo ve vode

cukrar

Záleží jak je té vody hodně, nejlepší je co nejvíce vybrat, a hned zabetonovat. Směs ztvrdne i ve vlhku, či vodě.