Tíšek99

Do vařícího čaje holou rukou

Jednou,když jsem byl nemocný, udělal jsem si čaj.Podle obalu nechal 3–5 minut vylouhovat.ALE!Mís­to toho abych vytáhl čaj lžičkou,šáhl jsem do toho EXTRA VAŘICÍHO ČAJE holou rukou.Nic se mi nestalo. Nevíte,proč se mi nic nestalo?
Doplňuji:
Pro:Drap
Ještě sem nesl 2 minuty ten extra vařící sáček

Nejlepší odpověď
anonym

Na nekterem caji byva napsano extra silny caj. Ale extra varici caj jsem jeste nikde nevidela.
Po tech 3 –5 minutach uz opravdu trochu zchladl . Voda uz nebublala, nevarila – zchladila se i hrnickem. Ten byva studeny. -iv-

Další odpovědi
Drap

Čaj už byl trošku postydlý a nenechal jsi tam prsty dostatečně dlouho

ReHu

Jaký to te EXTRA VAŘÍCÍ čaj?

To jako, že je víc vroucí než vroucí?

arygnoc

pokud je pohyb do vařící vody dostatečně rychlý, ruka zůstává obalená vrstvou (mikrovrstvou) vzduchu, která ji chrání – (jedná se o setiny vteřiny) a vařící voda nesmí na pokožce ulpět (třeba mastné).

extra vařící čaj bys udělal leda tak v barycké komoře při tlaku větším, jako je na hladině moře (byla by vyšší teploty varu vody).

DaiWoman

No a co my stím žes tam sáhl máme snad zavolat sanitku a navíc na takovou teplotu si rychle zvykneš tak že to je úpleně otázka na nic!! :)