Adis99

Do školy máme za úkol…

Nějakou zajímavost a Velké Británii… Jedna věta… Poradí někdo?
Doplňuji:
Pro Drap: To je v nějakých oficiálních pravidlech v odpovědích? „Zde neřešíme úkoly“ Nebo co?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mrkni tady. Určitě si vybereš.
http://www.anglie-info.estranky­.cz/clanky/lon­dyn---pamatky.html

Další odpovědi
Drap

Domácí úkoly tady neřešíme

tom004

Nebo co? Když ve třídě u tabule řešíš nějaké zadání,také Ti spolužáci ulehčují práci nápovědou? Pochybuji.Takže se uč samostatnosti,a úkoly do školy řeš sama.

P.T.

Na VB mě napadá hned vždy několik věcí:
Stonehenge, počasí, monarchie, čaj o páté 🙂

venkovan

Velká Británie byla součástí euroasijského kontinentu.

A teď máš téma jako hrom – můžeš od geologie až po kulturu, vývoj společnosti ma části planety která se oddělila od velké země atd.

Adis99

Tak pro někoho: Například Tom004 nebo jak to máš… My jsme ten úkol vě škole dostali tak že máme něco najít na internetu… A to ne že by ste mně tay radili… Proč bych to nemohla zkusit na odpovědích… To je taky internet nemyslíš…? A jen tak pro info je tom můj účet a otázky si sem můžu dávat jaké budu chtít..!