do pelíšku na psí knížku,nebo raději svatba?

máte taky pocit že je dnes víc párů co spolu žijí na psí knížku?pro jaký vztah jste vy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Také se přikláním k názoru, že to je každého věc.
Někomu vyhovuje to, jinému ono.
V dnešní době když je tolik rozvodů je možná lepší jen ta psí knížka. Prostě po čase pár zjistí, že jim to nevyhovuje a tak se rozejdou, kdežto svatba je závazek na ?celý život?

Další odpovědi
aramah

Jsem ze staré školy tak svadba.Ale vůbec to neřeším každého věc.

hanulka11

dnes je moderní volný vztah bez sňatku, pokud to lidem vyhovuje …prosím

ale pokud jsou ze vztahu děti ,myslím,že by měli být rodina / se sňatkem/

to je jen můj názor

oskar

Já mám takový dojem,že sňatek považují mladí lidé za něco potupného.

Martina S.

Pokud jsou děti tak je určitě lepší svatba. Jestli si jen chcete bezstarostně užívat jako já, tak na psí knížku.

Mili @

Já jsem pro tradiční rodinu, myslím si, že svatba znamená přece jen to, že dva lidi k sobě patří. A s dětmi teprv.
Ale jinak je to každého věc!

monkey

já žiji na psí knížku,mám přítelkyni a i syna,já bych do toho praštil,ona nechce zatím:-(,to příjde:-)
dítě necítí jestli jsme s polu oficialně nebo ne,cítí to že ho máme rádi a že se máme rádi.defakto je to jen papír,taky ale má svou velkou hodnotu v tom že se díky němu může pohlížet i ze zákona na tu rodinu jako na rodinu!