Do parlamentních voleb je sice daleko, ale může vzniknout nová strana, která nás vyvede z marastu EU a NATO?

Odpovědi
ivzez

Jestli dobře počítám, tak zbývají necelé dva roky.
Nejvyšší čas začít něco dělat, aby se strana dostala do širšího povědomí.

Nová strana, která by toto dokázala naslibovat,
vzniknout může, může jich vzniknout i více.
Ale nesplní to ani jedna – viz VV, TOP09 apod.

Slušně našlápnuto měl Okamura, ale zbytečně (brzy) „přitvrdil“ a zůstal sám.

lexx

praštil ses ráno hlavou do futer nebo Tě stará kopla pod dekou do rozkroku ?

Mirdas

Myslíš takovou, která nás předhodí opět diktatůře Moskvy?

Reezo

Na České scéně se nerýsuje žádná strana v které by nebyli již prohnilí s zkorumpovaní politici. Když se na to podívá člověk z blízka, tak drtivá většina našich politiků je naprostý odpad. Topolánek, Gross, Sobotka, Kalousek, Bém a takhle bych mohl pokračovat dokud bych nevyjmenoval 95% našich politiků. Po skandálu je někam uklidí a po pár letech je zase vidíme třeba v jiné straně, či pracují na ministerstvu atd… Škoda, že jsme slepí a necháváme si srát na hlavu od tohoto póvlu. Přitom my občané rozhodujeme kdo bude ve vládě.

xxx3

ano, vždycky je možnost z bláta vykročit přímo do hnoje.

anonym

Mirdas, k Vatikánu!

anonym

lexx, že ty se něčeho bojíš?! A pokud ta tvoje je stará, tak si to říkej oni a mojí manželku neber do pusy.