ReHu

Do nádoby s granulema pro psy mi vlezla myš. Mohu po odstranění hlodavce granule psům dál dávat?

Nebo je jistější je vyhodit? Cca 8 kg.
Doplňuji:
Myslela jsem, jestli ty myší hovňajzy nevadí. Jestli neobsahují nějakej sajrajt.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Myslíš Renčo, že to byla myš sabotér a nastražila tam na psy nějakou past? :DDD
Normálně najít myš, vyndat myš, odklidit myš, nabrat psům a popřát dobrou chuť.
Doplňuji:
A myslíš, že když pes sežere myš, tak ji nechá nejdřív vyprázdnit nebo jí dá klystýr? :DDD
Ne, nevadí.

Další odpovědi
zjentek

jistější vyhodit ..hovňajzy nevadí, ale moč ano:
https://www.go­ogle.cz/search?q=my%C5%A­1%C3%AD+mo%C4%8D&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=I_8FVfjDKMzjar6Qga­AK

Dochy

Můj zcela laický názor: Nějaké riziko bude, ale… pokud to byla myš domácí (místní) pak to co by mohla přenášet bude stejně všude kolem a pes s tím pravděpodobně přišel do styku i jinak (pokud to není pes gaučák) Takže v domácím prostředí bych konkrétní incident neřešil a pouze se snažil snížit populaci myší

ReHu

Populaci se snižovat snažím, mám 2 kočky. Kocour umřel (po pozření otrávených myší) a tyto jsou zatím batolata. Ale už začínají chytat 🙂
Po poradě na veterině vyhodím horní vrstvu granulí a zbytek nechám 🙂.