Wortygen

Do mobilu si stáhnu písničky . Normálně hrají , ale po 3 hodinách zmizí. Jak je to možné?

Odpovědi
chudst

Je to software, takže: co není možné? Není to ale normální.

Máte smartphone, či nějaký starší druh mobilu? Jedná se o legálně koupené písničky přímo do toho telefonu či písničky stažené skrze nějaký program v telefonu? (Sám takový program neznám, ale může tam být nainstalovaná něco jako „demo licence“, že se to po 3 hodinách smaže.)

Pokud se jedná o klasicky nahrané MP3 z počítače do mobilu, nemělo by to dělat na žádném mobilu. Takže je-li to tahle varianta, zbývá otázka – opravdu se mažou, nebo se jen skryjí a vy je nevidíte? Máte možnost na svém mobilu zjistit stav při nahrání písniček i po třech hodinách, kdy vám zmizí? [To je spíše pro specifikaci problému. Pak bych zadal do googlu daný problém, název vašeho mobilu – samozřejmě bych to hledal v angličtině. A pokud to nic nenajde, tak holt nechat restartovat OS (či např. v případě iPhonu bych udělal obnovu zálohy), protože pokud vám mizí jen písničky, problém v hardwaru téměř 100% nebude.]