D4ni692

Do kterých zemí v Evropě se dá dostat jen s občankou a bez pasu?

Chci v létě jezdit po EU, ale nevím kam můžu jet jen s občanským průkazem a kde po mně nebudou na celnici chtít pas.
Doplňuji:
Drap: To platí pro celou EU, nebo pro Schengen? A bude to s občankou platit i pro Chorvatsko, jak do EU vstoupí 1.7.2013?

Nejlepší odpověď
badisko

celnice jsou zrusene kdyztak namatkova kontrola policie ..ale vsude staci obcanka..nicmene nebud blazen a porid si pas ..nos sebou oba ale kazdey na jinem miste kdyz stratis jednu vec budes mit druhou…
Doplňuji:
nenechavej nic nahode ztracene doklady se blbe v cizine vyrizuji…jinak prostuduj toto…http://ww­w.mzv.cz/jnp/ co a jak v ktere zemi je nutnost atd ..proste se poradne priprav taky jsem dost cestoval a jsou veci ktere te zaskoci pak je reseni tezke …

Další odpovědi
Drap

Do zemí EU

D4ni692

Drap: To platí pro celou EU, nebo pro Schengen? A bude to s občankou platit i pro Chorvatsko, jak do EU vstoupí 1.7.?
badisko: Ještě neplánuju objíždět svět :)

badisko

naco cekas ja vypadl z vojny a par mesicu na to z CR…