Neonka

Do kterého evropského zábavního parku je to z Prahy nejblíž ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jeden je umístěn přímo v Praze. Takže adresa je:
Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Sněmovní 4, 118 26 Praha 1

Další odpovědi
hanulka11

snad v německu z těchto pěti
http://tn.nova­.cz/magazin/hob­by/cestovani/pet-nejlepsich-zabavnich-parku-v-evrope.html

možná vídeňský Prátr bude blíž

Děda Louda

Julda-Fulda je v Holešovicích. 5. března začíná letošní Matějská pouť.

BENYTA

určitě PRÁTR, i kdyby nebyl nejblíž…

venkovan

Miroslav mne předběhl, tak doplním ještě Valdštejnský palách a bývalé Hlávkovy koleje.
V poslední době vše začíná silně zastiňovat zábavný park ve Zborovské. Ta budově je sice tabule krajský úřad Středočeského kraje či co, ale místní principál vymýšlí špicové kousky.