Illines

Do ktere zeme, by jste nejeli a proc?

Z meho hlediska,je to snad jen jeden stat Pakistan.Slovo Islam,nemusim.

Nejlepší odpověď
fcoop

Bylo by jich asi víc,než jedna.
Bylo by jich asi dost.
Kam bych tedy rozhodně nejel – Sýrie,Somálsko.
Mně tedy neprůstřelná vesta nesluší.

Další odpovědi
briketka10

do komunistických jako je Kuba, severní Korea apod. tam by mě asi nic pěkného nečekalo..jinak je mi to jedno, kdo mě odveze kamkoliv s ním pojedu..

WeeBear

Írák, Írán, Pákistán, Rusko, proč? Nelíbí se mi tamní kultura, lidé a vlastně – nic by mě tam ani netáhlo, tak proč tam jezdit?

Petra09

Nejela bych nikdy do zadny zeme kde vladnou muslimove,je mi to nabozenstvi odporny.

Rocker

Žádná taková země mě nenapadá,asi bych jel kamkoliv.Všude se dá najít něco hezkého a zajímavého.I lidi jsou všude na světě dobří a zlí,nikde asi nebudou jen zlí.

Biki

Bylo by jich dost,a jedna z nich je Čína.Jíst chobotnice a atd. vůbec to radši umřu. ;)