Do které skupiny patří ti co píší urážlivé emaily?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nad%C3%A1­vka
Doplňuji:
řekla bych,že internet slouží k vzdělávání,zá­bavě,a né k tomu aby zbabělci co se jinak neumí vyjádřit btěžovali ostatní

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odpovím ti otázkou:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/berete-si-vse-osobne-nebo-jste-splachovaci
Namontuj si tu šňůrku a vykašli se na ty, co píší urážlivé mejly.
Víš co zaručeně vytočí?
Když tě někdo nasere, řekni: Taky ti přeji krásný den. Hezky s úsměvem a v klidu.
Pak půjde pára jemu a ne tobě :D

Další odpovědi
iceT

Takove radim mezi zbabelce,jelikoz nemaji dost odvahy druhemu do oci rict,co maji na srdci.

Bumbes

Urážlivý ‚spamer‘ je zakomplexovaný ubožák, který si myslí, že svým hulvátstvím navodí u normálních lidí stejné stavy ubohosti jakými chudáček hulvát trpí sám. Bohužel pro něj, se ve svých slátaninách dopouští mnoha chyb a většinou se velmi často vyjadřuje i prostoduchým „smajlíkováním“, čímž je jeho slohové cvičení nakonec směšné.
Vždyť přece „blb“, který si myslí, že někoho urazí smajlíkem, je stoprocentně k smíchu a politování.

anonym

Patřím do skupiny ve které podnikám kroky proti těm co posílají urážky. Ale zvažuji abych to moc nepřehnal, je to namáhavé, možná na způsob života dotyčný/á přijde sám/a časem. Aspoň vím že na mě někomu záleží.

/ Víte k čemu slouží internet?

Michal

Nedoceněných egoistů

elektrikář

Jsou to ubožáci kteří neví jak se trochu zviditelnit, když je nenapadne žádná otázka ani odpověď.Tak se snaží někomu alespoň zkazit radost ze života. Když je to mail od někoho koho neznám tak to hned jde do spamu, ani to nečtu. A nerozčiluje mne to.Zmáčknu myš a je to pryč. Co také z troubou.Případně jde otevřít ještěn jednu adresu jen pro dobré kamarády. Vždyť to nic nestojí.