Dismas

Do které kategorie spadáte podle typologie Ernsta Kretschmera?

To jsem tu fakt jediný astenik?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chachar1922

atletik

Výbušná docela hodně, ale snažím se to korigovat. Studuju si sílu myšlení a jak být lepším, klidnějším a vyrovnaným člověkem. Kdybych se měla k někomu přirovnat, tak jsem asi jako Kodet z Pelíšků. Malilinko klidnější :D

Další odpovědi
anonym

pyknik

Ale jsem jeden z 99 – tých, co nemá maniodepresivní psychózu. 🙂

zzzzz

atletik

No když dojdu sem, tak mám po chvíli pocit, že tu nějakej astenik běhá:-) Tož neboj, nebudeš v tom sám 🙂

Rokio

atletik

palmal

pyknik

Tato anketa je naprosto super, nejlepší ze všech!

Hmm :(((