Do které části těla se NEDÁ štípnout ?!

Doplňuji:
Ano, i oko mezi ně patří a znáte další ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já se neštípnu do oka

Další odpovědi
kapka

Vlasy, zuby, vnitřní orgány…
A do paty na noze mi to nejde. 🙂
Doplňuji:
No jo vlastně, venkovane, do cizí části těla se mnohdy nedá beztrestně štípnout… 😁

Drap

Někomu lze štípnout do kůže na lebce, někomu ne. Nejde to ale do nehtů.

venkovan

Do stehna (a podobně) krásné okolo procházející slečny. Tedy dá, ale moc to potom bolí.

Hykam

Třeba do kůže na lebce se neštípnete

Petrian

Vlasy taky patri k telu a do tech se stipnout neda.Nebo taky do stvrdlejch pat.:)

dědapetr

Do nehtů se to nedaří.