MirKop

Do kolikáté hodiny je vhodné dát si snídani?

Kdy si nejpozději dát snídani, kdy už by to měl by snídaňooběd?

Nejlepší odpověď
setapouch

Idealne do jedne hodiny po probuzeni.

Další odpovědi
ReHu

Podle toho, v kolik hodin vstáváš.

klumprt

Tak, aby ti do oběda stačilo vytrávit a dokázals do sebe oběd vpravit bez většího přemáhání. To je aspoň u mě nejpozději cca 2 hodiny před obědem.

briketka10

Hmm, tak u mě je to už snídaňooběd ve 12
zapíjím léky a poté obědvám, někdy i déle.
Nejdřív si dám povinnou kávičku a cigaretku 😁

Doplňuji :
Jím velmi málo po lécích, které užívám není
chuť k jídlu musím se nutit ke každému soustu
je to příšerný, nemám skoro co trávit.

Jak dlouho trávíme jídlo ?
Obvykle jídlo úplně strávíme během 24 hodin.V žaludku zůstává potrava
okolo 4 hodin.V tenkém střevu více než 6 hodin,6–7 hodin ve střevu tlustém
a v konečníku,dříve než je zbytek potravy vyloučen jako stolice (pevný odpad) , uplyne 6–7 hodin.
http://travici­soustava.blog­.cz/1005/jak-dlouho-travime-jidlo