do kolika se muze hcodit koledovat?

Nejlepší odpověď
Lucijej

U nás se obvykle koleduje do 12:00, pak už koledníci riskují, že se dostanou do křížku s kýblem ledové vody :o)

Další odpovědi
Hykam

Klidně do smrti 🙂

Doplňuji:
Jestli se ptáte do kolika hodin, tak do 12

hanny 2

Hodina určená není,záleží na ohleduplnosti koledníků.
Doplňuji:
Omlouvám se,přečetla jsem OD kolika,ale myslím že do 12 hodin.

anonym

Jak znám ty koledníky +18,tak i do zítřka.:-)

Conchus

Do oběda, pak už je to banda opilců, kteří nevědí, co dělají. Maminka trvala vždy na tom, abych chodil včas na oběd.

bubukaa

Většinou se koleduje do 12 a v některých vesnicích odpoledne chodí holky.