Amie

Do kolika jste měli/ máte večerku již jako plnoletí?

Nejlepší odpověď
anonym

Do 22. 00

Jako plnoletá jsem se mohla podívat na večerní filmu od 20,00 a potom se šlo spát.
Jako důchodce mám večerku kdykoliv, kdy jsem schopná usnout.

Další odpovědi
quentos

Neomezeně dlouho

jako plnoletí?? Od 18 do 19 let jsem prostě dal večer vědět, kde jsem, a bylo; no a pak jsem šel na vejšku a tam nad večerkou nikdo ruku nedržel ;{)>

anonym

Neomezeně dlouho

Vzhledem k tomu, že jsem od 15 žil mimo domov, záleželo na vlastní odpovědnosti, takže vlastní svědomí. Ovšem protože mne život naučil brzké samostatnosti, neměl jsem důvod svobodu zneužívat, čili limity byly bezpředmětné.
Samotná otázka nasvědčuje jakési vzpouře proti jakémukoliv omezování a nutkání se urvat ze řetězu. Vlastní kázeň absolutně chybí.

briketka10

Neomezeně dlouho

kdy jsem chtěla, tak jsem přišla po telefonu z budky nebo domluvě, když jsem jezdila do Prahy za klukem čekal na mě, když jsem jela zpátky, tak po dvou přepadení u nádraží na mě u prvních světel čekal taťka to mi bylo dvacet..
teď můžu jít kdy chci spát bude mi už 50 :DD

venkovan

Ještě méně.

A jak přetáhnu, tak mne doma přetáhnou a seberou kapesné na rok dopředu.
PS: mám jistotu – kapesné nemám na příštích cca 1000 let

pizlicka

Neomezeně dlouho

sákva,ale kdybych se mela ridit,co rekne partner,tak do23hodin bych to mela odpískané:-)

david22

Neomezeně dlouho