Pokročilý

Do kolika hodin přibližně rozváží Toptrans?

Doplňuji:
Dnes mi přišla SMS ,,Vážený kliente, dnes Vam doručujeme zásilku..", ale zatím nikdo ještě nepřijel..do kolika hodin přibližně jezdí?

Odpovědi:

Pokročilý

Na jejich webu se píše toto: "Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9,00 a 14,00 hodin." Ale žádnou osbní zkušenost s nimi nemám.

Zdroj: http://www.toptrans.cz/portal/ page/portal/toptrans_www_cz/ob chodni_podminky/doruceni_zasil ek

Top trans je ta nejhorší přepravní společnost, jakou jsem zažila jako zákazník. FAKT. Co jsem posílala, poničili, pak měli v papírech takový zmatky,že po mě ani nechtěli zaplatit přepravu (protože mě prostě nemohli najít v databázi) a když mi měli přivézt garnýže, tak ve čt zpráva,že přijedou, čekám a nic. V pátek taky,čekám celý den, radši jsem ani na nákup nejela - a nic! volala jsem tam, nazlobená, promiňte, přijedu osobně v sobotu, myslíte že někdo přijel? ne. a v pondělí teda dorazil řidič, ale ne k nám,ale zabloudil, musela jsem mu několikrát vysvětlovat kudy. a ještě měla dorazit garnýž+doklad(jako dvě zásilky), ale doklad mi už nikdy nedodali... a když jsem kvůli tomu psala mail do společnosti, tak to stejně nikdo nedořešil...to je prostě paráda :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.