anonym77

Do kolika dnů se podává odvolání na přídavky na dítě?

Přišel mi dopis se zamítnutými přídavky na dítě.Do kolika dnů se mám odvolat?Je to 15 dnů od přijetí dopisu?

Nejlepší odpověď
brillant

19. Jaké jsou opravné prostředky a jak se uplatňují
Proti rozhodnutí o zamítnutí nebo odejmutí dávky můžete podat odvolání do 15 dnů od doručení k Ministerstvu práce a sociálních věcí prostřednictvím úřadu, který rozhodl.
Proti oznámení lze podat písemně námitky do 30 dnů od první výplaty dávky na úřad, který rozhodl.

http://portal­.gov.cz/portal/ob­can/situace/191/195/6­080.html